laminant parke fiyatları

TARKETT | TARKETT FİYATLARI | TARKETT MODELLERİ

 

 

TARKETT ESNEK PVC ZEMİN KAPLAMALARI

1886 yılında bir parke üretim atölyesi olarak kurulan Tarkett, 1950 yılında ilk PVC esnek zemin kaplama malzemesini üretmiştir. 1997 yılında Sommer'le birleşmesiyle bir dünya devine dönüşen şirket, 12 ülkede, 20 fabrikası ile tüm dünyaya sadece zemin kaplaması değil, zemin çözüm sistemleri sağlamaktadır. Tarkett Sommer, dünyada en geniş tecrübe ve ürün yelpazesine sahip üreticidir.

PVC zemin kaplamalarında teknolojiyi Tarkett Sommer kontrol etmektedir. Sektörde tüm yenilikler, Tarkett Sommer tarafından başlatılmış ve henüz çoğu yeniliklerin karşılığı rakip firmalar tarafından bulunamamıştır. Araştırma ve geliştirme yatırımlarına da büyük önem veren firma, ürünlerindeki "kalite", "dayanıklılık", "seri
ve renk seçenekleri" gibi tüketiciye sunduğu avantajlarını sürekli geliştirmektedir.

HOMOJEN SERİSİ

Performans ve ekonomide dünya pazarındaki en iyi zemin çözümleri...
Şu anda tüm dünya pazarında olduğu gibi, Türkiye'de de onlarca birbirine benzeyen PVC zemin kaplaması bulabilirsiniz. Fakat unutmayın ki, sadece görüntüyü değerlendirmek çok yanıltıcı olabilir. Güzel görünün bir malzemenin performansı ve teknik özellikleri yeterli olmayabilir. Bazılarının temizlik ve bakımı şaşırtıcı şekilde kolay olduğu halde, bazıları başınızı fazlasıyla ağrıtabilir. Bazılarının göz yumulamaz çevresel zararlarına karşın, bazılarının güvenirliğnden şüphe duyulmayabilir. Kısacası, bir PVC zemin kaplamasında hem estetik, hem de benzersiz bir performans istiyorsanız. Tarkett Sommer'in yüksek kaliteli düşük bakım maliyetli malzelerini seçmelisiniz. Nedeni çok açık! Tarkett Sommer'in ürünleri, IQ -intelligent quality- (akıllı kalite) malzemeleri olarak adlandırılmıştır. IQ ürünleri, performansı, kaliteyi ve kusursuz dizaynı en ekonomik şekilde bir arada sunan ürünler demektir...

Cila ve benzeri ürün uygulaması gerektirmez!
IQ ürünlerinin en önemli avantajı, temizlik ve bakımda ortaya çıkar. Ürünlerin hammaddesi, Tarkett Sommer'in benzersiz PUR (Polyurethane Reinforced) teknolojisi ve üretim kalitesi, ortaya, dünyada eşi olmayan bir PVC zemin kaplaması sundu. Kesinlikle cila gerektirmeyen; ömrü boyunca, sadece kuru fırçalama yöntemi ile bakımın fazlasıyla yeterli oludğu malzemeler...

HETEROJEN SERİSİ ( Acczent grubu )
Çekici dizayn ve fonksiyonellik... Yeni Acczent serilerini en iyi bu iki kelime ile anlatabiliriz.

3 boyutlu deseni ve birbiri ile uyumlu renklerine ek olarak, PUR teknolojisi sayesinde temizlik ve bakımının çok kolay ve aşınma dayanımının sınıfında en yüksek olduğunu da söylersek, yapmanız gereken sadece hangi Acczent serisini alacağınıza karar vermek.

Acczent ailesinin en yeni üyesi olan Terra, çok çekici deseni ve birbirinden canlı 12 rengi ile tüm isteklerinize cevap veriyor.

0.70mm kalınlığındaki Poliüretan ile güçlendirilmiş (PUR) aşınma tabakası hem sağlamlığı garantiliyor, hem de temizlik ve bakım maliyetlerinizi hissedilir şekilde azaltıyor.

Tüm Acczent serileri gibi Terra da mikrop ve bakteri üremesini önlemek için Sanitized© işleminden geçiriliyor. Dolayısıyla kesin hijyen gerektiren mekânlarda da rahatça kullanılabiliyor.

TARKETT | TARKETT YER DÖŞEMESİ | TARKETT PVC ZEMİN KAPLAMALARI